Zenmate Nedir?

zenmate

ZenMate eklentisi  Google Chrome üzerinde çalışan ve  hiç bir program kurmadan otomatik  olarak proxy bağlantısı kurarak  hem engelli sitelere giriş yapabilirs, hem de yurt dışından ülkemize kapalı olan  web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca  kişisel bilgilerinizin gizliliğini koruyabilirsiniz.

ZenMate , Google Chrome Uzantısı diğer  alternatif programların aksine, ücretsiz kullanımı sayesinde tam anlamıyla kaliteli bir hizmet veriyor. Ücretsiz olmasının yanı sıra basit olması da ev kullanıcılarının ZenMate eklentisini Google Chrome üzerinden rahat bir şekilde kullanmasına imkan tanıyor.

Kayıt ve kullanım

Google Chrome mağazasından ZenMate Chrome Uzantısını indirdiğinizde  otomatik olarak sizi eklentinin web sitesine yönlendirecektir. Web sitesi sizden sadece  e-mail adresinizi girmeniz isteyecektir. Girdikten sonra kayıt işleminiz bitmiş olacaktır ve E-posta adresinize şifreniz gönderilecektir. ZenMate Chrome Uzantısı  kurulan  bilgisayarda sizden bir daha şifre istemeyecek; fakat  başka bilgisayarlarda  Chrome kullanıp aynı hesap ile  oturum açtığınız zaman ZenMate Chrome eklentisine tekrar giriş yapmanız gerekecektir.
Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Chrome’un sağ üst köşesinde bulabileceğiniz uzantıyı açarak  On/Off butonundan On kısmına getirin. Açtığınız zaman otomatik korunacaksınız.

Lokasyon belirleme

ZenMate Chrome eklentisinde 5 farklı lokasyon mevcuttur. Bunların bulundukları ülkeler; Amerika, İsviçre, Almanya, İngiltere ve Hong Kong şeklinde sıralanmaktadır. Bu şu anlama gelmektedir;  dünyanın farklı bölgelerinden internete güvenli bir şekilde ve verileriniz tamamen  bağlanabilirsiniz.
ZenMate Chrome Uzantısı hakkında detaylı bilgi almak isteyen ve uzantıyı kullanmak isteyen Chrome mağazasındaki standını ziyaret edebilir.

 

Bir yorum

  1. Mehmet Ali Karaselvi

    çok harika bi eklenti. Eline sağlık…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× 8 = kırk sekiz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>